Možnosti spolupráce

Lokálne nákupno – zábavné centrum Slnečnice Market s chutnou zónou Trch. svojou ponukou značkových predajní uľahčuje návštevníkom ich každodenné nákupy a šetrí čas. Chutný Trch. ponúka široký výber kuchýň v gastrozóne a nákupy poctivých slovenských potravín v predajni Starý Otec.

  • Viac než 200 parkovacích miest pre návštevníkov
  • Strategická poloha takmer uprostred Slnečníc
  • Príjemné a atraktívne prostredie
  • V modernej štvrti
  • Vynikajúca dostupnosť autom i MHD

Radi by ste otvorili svoj obchod alebo gastroprevádzku v priestoroch Slnečnice Market alebo máte záujem o prenájom predajného stánku?

Ján Sališ

+421 918 781 463
Zavolať

Leasing Manager

Zavolať

Napíšte nám správu

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s., prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný(á) o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s nákupným centrom a s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: info@trch.sk.
Oboznámil(a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.